FAALİYET

Dünyada alanında bir ilk olan Fuar Gazetesi, Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede günlük yayınlanan ilk fuar gazetesi olma özelliğini taşımaktadır. Fuarın açılışından kapanışına fuarın her alanında gerçekleşen aktiviteleri gözlemleyen ve haberleştirirken algılamada yarattığı farkla fuarla ilgili kapsamlı iletişim sağlayan Fuar Gazetesi’nde ne yapmak istediğini bilenlerin imzası var...

Fuar Gazetesi, fuara katılan firmaların bilgi ve iletişim aracı olurken, fuar organizasyonuna katılan firmalara ve on binlerce ziyaretçisine en son sektörel haberleri ve fuar süresince ihtiyaç duydukları bilgileri en çabuk ve en etkili biçimde ulaştırıyor.

Fuar Gazetesi, alanında uzman, başarısını kanıtlamış profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıyor. Fuara katılan firmaların ve ziyaretçilerin zevkle okuyacağı, saklayacağı ve pazarlama çalışmalarında kullanacağı bir yayın özelliğini taşıyan gazete, ürün ile firma bilgilerini etkileyici bir tasarım, kaliteli baskı ve doyurucu bir içerikle buluşturmaktadır. Fuar Gazetesi böylece, bir gazete olmanın da ötesine geçerek, fuara katılımcıları için güncel bir rehber vazifesi de görmektedir.

Fuar Gazetesi, fuara katılan firmaların marka bilinirliğini arttırmakta, marka değerini yükseltmektedir.

Fuar gazetesi, rakipleri ve müşterileriyle bu arenada buluşmak isteyen firmalar için son derece önemli bir araçtır.

Fuar Gazetesi, fuara katılan ziyaretçilerle, sektörün öncü kuruluşları olan oda, dernek ve kooperatif üst yönetimiyle güncel röportajlar yaparak, katılımcı firmaları en hızlı şekilde bilgilendirmektedir.

Teknoloji, ürün ve uygulamalardaki en son endüstriyel gelişmeleri takip etmek ve dünya fuarcılık sektöründe meydana gelen değişiklikleri ve gelişmeleri takip etmek yine fuar gazetesi sayesinde mümkündür...

E-BÜLTEN

Bize mail adresinizi ulaştırarak , yeniliklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

TAKİPTE KALIN